Facebook

Piemājas saimniecība „Bērzāji”

Šo saimniecību, kas ir ģimenes uzņēmums, Penkules pagastā apsaimnieko Jansonu ģimene – Ilze, Ģirts, Mārtiņš, Matīss, Valija. Saimniecība veidojusies no īpašnieku hobija – būt dabā, priecāties par savu paveikto un dalīties ar to, kas izdevies!

Saimniecībā sezona iesākas jau agri pavasarī, kad klientiem tiek piedāvātas agro pavasara puķu stādi – prīmulas, atraitnītes. Tālāk seko vasaras puķu stādu piedāvājums – petūnijas, pelargonijas, bakopas, kalibrahojas, begonijas, balzamīnes, samtenes, asteres un vēl un vēl...

Ir klāt jūnijs, kad visā Latvijā sākas galvu reibinošais Zemeņu Laiks! Arī “Bērzāji” piedāvā svaigi lasītas, smaržīgas, saldas un garšīgas pašu audzētas zemenes!

Pa vidu tam visam saimnieces aizraušanās – katras latvju sētas iemītnieces pujenes jeb Peoniju trakais un smaržīgais ziedēšanas laiks. “Bērzāju” sētā zied vairāk kā 150 šķirņu šo krāšņo puķu.

Jūlijs “Bērzājos” ienāk ar lavandu smaržu. Šī ārzemniece ļoti strauji ir ieņēmusi vietu Latvijas dārzos. “Bērzājos” tiek piedāvāts gan pašam sagriezt sev pušķi smaržīgas lavandas, gan iegādāties lavandas ziedūdeni un lavandas eļļu.

Augusts nāk ar vienu varen jiftīgu lietu Latvijas dārzos – ķiploku. Lai gan visa pasaule mums tagad ir vaļā, un varam pirkt ko sirds kāro, tomēr Latvijas ķiploks ir kas īpašs ar savām nemainīgajām garšas īpašībām.

Rudens “Bērzājos” ienāk krizantēmām, kas priecē mūs līdz pat pirmajam sniegam!

Visu sezonu esat laipni gaidīti “Bērzājos” gan uz produkcijas iegādi, gan uz tematiskajiem pasākumiem, gan vienkārši tāpat, atbraucot ciemos!

Saziņa:

  • FB - Ilze Jansone, piemājas saimniecība “Bērzāji”
  • T. 29333765
  • E-pasts: ilzejansone7@gmail.com