Facebook

Viensēta „Lielkuģi”

Dārza malā uzziedēja maijrozīte. Balta un smaržīga, ar rīta rasas pērlēm uz maigajām ziedlapiņām. Tik skaista! Katru rītu Penkules “Lielkuģos” putni pirmie modina skaisto maijrozīti. Tie modina magones, peonijas, flokšus, rozes, kaķumētras, centrantes, sauleskrēsliņus, dienziedes, hostas,......visādas dārza un pļavas puķes, dažādas graudzāles, kokus un krūmus.

“Lielkuģu” puķu prieku par savu sauc Kuģu Aiga, kura jau 9 gadus stāda un pārstāda dažādas puķes lauku sētā. Viņai palīdz vīrs un bērni. “Lielkuģos” puķes ir ziedējušas kopš seniem laikiem, maijrozīte ir to lieciniece. “Lielkuģi” ir dzimtas īpašums, kuru vīrs atguva 1993.gadā.

Māju saimnieci ar puķu prieku aplipināja kaimiņiene. Viss iesākās ar pāris iedāvinātām ziemcietēm no kaimiņienes dobes, kas pārauga veselīgā atkarībā. Iesākumā tika ierīkota neliela dobe pie mājas, sastādot dažādas atdāvinātās ziemcietes. Šobrīd -mēģinot saskatīt un aptvert visu viensētas teritoriju, 2ha un veidot ainavu, stādot kokus un krūmus, ne tikai puķes. Dārza kopšana un veidošana ir saimnieces meditācija, vaļasprieks.

Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta, tel. +37126758487, Aiga Kuģe

E-pasts: aiga74@inbox.lv