Facebook

Mākslas darbi un darbiņi no „Paegļu kosmoss"

Adrese:          Mājas „Paegļi", Penkules pagasts, Dobeles novads, LV-3725

Telefons:       +371 286 39 413 (Petra Derkins)

e-pasts:          paeglukosmoss@inbox.lv

Facebook:     https://www.facebook.com/Paegļu-kosmoss-101348951623576

 

Padomju laika un citas "Vintage"mēbeles, dabiski novecojušie vai ilgi pastāvējuši dēļi, veci žurnāli un sarūsējuši metāla gabaliņi mūs iedvesmo tikpat daudz kā dzīve pie dabas mūsu mājās "Paegļi" un no šiem izejmateriāliem radam jaunus mākslas darbiņus, kuri ir lietojami un  kalpo kā dizaina elements jūsu interjerā.

Pie mums atradīsiet tādas lietas kā atslēgu vai dvieļu pakarināmos, uzkodu servēšanas dēlīšus, piezīmju tāfelītes, grāmatzīmes, mobilo telefonu turētājus un mēbeles ar īpašu raksturu. Visi darbi ir unikāli un netiek pavairoti. Ar tiem Jūs varētu iepriecināt gan sevi, gan citus, kā arī veidot pats savu kolekciju. Esam atvērti realizēt arī Jūsu vēlmes.

Šo darbu  autore ir māksliniece Petra Derkins, kura ir arī restauratore (Bachelor of Arts in Conservation) un radot darbus, rūpējas arī par materiālu un darba kvalitāti.

Darbus var apskatīt pie mums, mākslas darbnīcas prezentācijas telpās, un, ja uzrunā, arī iegādāties. Lūgums apmeklējumu iepriekš saskaņot.

Aicinām sekot informācijai  arī  Facebook lapā, lai satiktu mūs arī  tirdziņos.

Informāciju par  nopietnākiem Petras Derkins mākslas  darbiem, izstādēm un citiem jaunumiem Jūs atradīsiet: www.petraderkins.com